Jump to content (skip navigation)
 
 

Strefa Ucznia

Goleniów, dnia 24.03.2020r.

Dotyczy kontynuacji zajęć w systemie "on-line":

Szanowni Państwo


     Mamy nadzieję, że są Państwo zdrowi i mają się na tyle dobrze, na ile można w obecnej sytuacji. W ostatnich dniach oczekiwaliśmy na rządowe decyzje, jakie zapadną odnośnie terminu powrotu szkół. Dziś już wiemy, że nie będzie to pierwotnie planowany 25 marca, na co wszyscy liczyliśmy. Niestety nie mamy też pewności, czy aktualnie planowany na 14 kwietnia termin powrotu do „normalności” okaże się terminem ostatecznie realnym.

     Dlatego wychodząc naprzeciw pytaniom oraz oczekiwaniom z Państwa strony, we współpracy  z Centralą Szkół Muzycznych YAMAHA w Polsce, serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach "on-line" dla Uczniów YSM w Goleniowie. Jest to jedyna możliwa na tą chwilę do zastosowania forma, aby nie przerwać procesu dydaktycznego oraz rozwoju muzycznego. Jest to też jedyna dostępna forma, w której możemy wykonać usługę, do której zobowiązaliśmy się umownie wobec Państwa. Zdajemy sobie sprawę z ograniczeń, jakie nakłada na nas wszystkich formuła zajęć przez internet, jednocześnie naszą ambicją oraz ambicją nauczycieli YSM w Goleniowie jest zrealizować program najlepiej jak to tylko możliwe.

     Zajęcia rozpoczną się od najbliższego poniedziałku (30 marca), najprawdopodobniej
z wykorzystaniem ogólnodostępnego komunikatora Facebook / Messenger (połączenie video). Począwszy od dzisiaj, będziemy się z Państwem kontaktować sms oraz telefonicznie w celu potwierdzenia udziału w zajęciach oraz potwierdzenia dogodnego dnia i godziny spotkań on-line.


     Bardzo prosimy o zrozumienie, przychylność i współpracę w trudnym dla nas wszystkich czasie, szczególnie jednak prosimy o wsparcie Państwa dzieci w systematycznym kontakcie z instrumentem w praktyce oraz wsparcie w obsłudze urządzeń multimedialnych potrzebnych do przeprowadzenia zajęć (telefon / tablet / komputer).

     W najbliższych dniach prześlemy dokładną instrukcję „kro po kroku” dotyczącą technicznych aspektów realizacji zajęć on-line. Jesteśmy też do Państwa dyspozycji w przypadku nasuwających się pytań.

Z pozdrowieniami

Katarzyna i Krzysztof Sypień

YAMAHA Szkoła Muzyczna w Goleniowie

 
Początek strony